Aktualności

KORONAWIRUS. Przychodnia Rodzinna Południe w Chrzanowie może szczepić nawet 180 pacjentów tygodniowo.W poniedziałek, kilka minut po 16, została zaszczepiona pierwsza seniorka w tej placówce, będącej jedną z nielicznych w powiecie chrzanowskim, w której szczepienia dla osób 70 plus rozpoczęły się 25 stycznia.

Rafał Wyrozumski, właściciel przychodni na osiedlu Południe w Chrzanowie, mówi, że wśród seniorów jest bardzo duże zainteresowanie szczepieniami przeciwko koronawirusowi.

- Terminy już praktycznie do końca marca mamy zajęte - przyznaje.

Informuje, że jeśli będą nowe dostawy szczepionek, to jego przychodnia jest w stanie szczepić nawet 180 pacjentów tygodniowo.

źródło Przełom Online

 

Szanowni Pacjenci.

Przychodnia Rodzinna Południe - Chrzanów  informuje, że przystąpiła do Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wszystkich informacji związanych z udziałem w szczepieniach.

Wszelkie informacje dotyczące szczepień można znaleźć m.in. tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Pozdrawiamy i przy okazji  składamy serdeczne życzenia w nadchodzącym 2021 roku.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Drodzy Pacjenci życzymy Wam przede wszystkim zdrowych świąt, które przyniosą spokój, radość i miłość, która przetrwa najgorsze momenty w życiu. Spokojnych, rodzinnych i radosnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.

W zdrowiu, z uśmiechem i spokojem w sercu Wesołych Świąt  życzy zespół Przychodni Rodzinnej Południe.