Aktualności

SZANOWNI PACJENCI - Miło nam poinformować, że do naszego zespołu Przychodnia Rodzinna Południe - Chrzanów dołączyła Pani Doktor MARTA DYRCZ-SORAL.

Pani Doktor będzie przyjmowała w naszym drugim punkcie POZ w Chrzanowie PRZYCHODNIA RODZINNA WYSZYŃSKIEGO na ul. Kard. Wyszyńskiego 17a, który zostanie otwarty już 14 MARCA.

Wszystkich pacjentów serdecznie zapraszamy.

● Przychodnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 18.00.
● Punkt pobrań 6:30 - 10.00

PRZYCHODNIA RODZINNA WYSZYŃSKIEGO
323991044
797441421
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://prp-chrzanow.pl

KORONAWIRUS. Przychodnia Rodzinna Południe w Chrzanowie może szczepić nawet 180 pacjentów tygodniowo.W poniedziałek, kilka minut po 16, została zaszczepiona pierwsza seniorka w tej placówce, będącej jedną z nielicznych w powiecie chrzanowskim, w której szczepienia dla osób 70 plus rozpoczęły się 25 stycznia.

Rafał Wyrozumski, właściciel przychodni na osiedlu Południe w Chrzanowie, mówi, że wśród seniorów jest bardzo duże zainteresowanie szczepieniami przeciwko koronawirusowi.

- Terminy już praktycznie do końca marca mamy zajęte - przyznaje.

Informuje, że jeśli będą nowe dostawy szczepionek, to jego przychodnia jest w stanie szczepić nawet 180 pacjentów tygodniowo.

źródło Przełom Online

 

Szanowni Pacjenci.

Przychodnia Rodzinna Południe - Chrzanów  informuje, że przystąpiła do Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wszystkich informacji związanych z udziałem w szczepieniach.

Wszelkie informacje dotyczące szczepień można znaleźć m.in. tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Pozdrawiamy i przy okazji  składamy serdeczne życzenia w nadchodzącym 2021 roku.